Oklejanie samochodów

Doskonale wiemy, że wyróżnienie się pośród reklam i kasetonów konkurencyjnych firm bywa trudne. Z pomocą przychodzi branding samochodu, który dzięki oklejeniu folią z logo oraz nazwą marki zapewni skuteczną promocję nie tylko w miejscu siedziby, ale także wszędzie tam, gdzie poruszają się jej pracownicy w swoich służbowych autach.


Oklejanie samochodów folią – nasza oferta

Jako agencja reklamowa tworzymy przede wszystkim tapety oraz etykiety, które nie tylko pozwalają na zwiększenie walorów estetycznych Twojej przestrzeni, ale także wspierają budowanie świadomości oraz rozpoznawalności marki. Branding jako reklama na samochodzie to jedna z usług realizowanych przez naszą firmę, która pozwala wyróżnić się Twojej marce nie tylko w miejscu jej siedziby, ale także poza nią. Oklejanie może być ograniczone wyłącznie do logo lub nazwy firmy, jak i wykonania kompleksowej zmiany koloru samochodu wraz z nadrukiem z ofertą usług, adresem strony www czy numerem kontaktowym. Tak profesjonalny branding jest także doskonałym pomysłem na mobilną wizytówką Twojej firmy. Dzięki temu rozwiązaniu marka podnosi swoją rozpoznawalność, co pozwala dotrzeć do coraz większej grupy potencjalnych klientów.

Oklejanie folią reklamową możemy wykonać na praktycznie każdym pojeździe: od mniejszych aut osobowych, aż po dostawczaki, busy czy samochody ciężarowe i inne pojazdy specjalne. Nasze usługi brandingu są kompleksowe i obejmują zarówno sam projekt grafiki, jaka ma zostać umieszczona na aucie, jak i druk oraz naklejenie na nim folii wybranymi przez Ciebie elementami w postaci logo, nazwy firmy, danych kontaktowych czy listy usług.

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii możemy zaproponować naszym klientom różne rodzaje wykończenia (mat oraz połysk), rodzajów materiałów czy wielkości folii. Po więcej szczegółów dotyczących brandingu aut firmowych zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszej agencji reklamowej za pośrednictwem formularza w zakładce Kontakt. Wystarczy zadać pytanie oraz wpisać swój adres mailowy, a my odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.