Tapety, dekoracje ścienne

Nowoczesne technologie, odrobina wyobraźni i doświadczenie pozwalają nam tworzyć niepowtarzalne i efektowne aranżacje w przestrzeni domowej, biurowej czy usługowej. Jeżeli masz ochotę odświeżyć nieco wnętrza w domu lub wykorzystać logo firmy w gabinecie, w jakiś oryginalny sposób, zostaw to nam! Szybko zamontujemy tapety dekoracyjne na ścianach lub naniesiemy naklejki na szklane powierzchnie i odmienimy pokój!

Grafiki i fototapety – niepowtarzalne dekoracje ścienne

Skontaktuj się z nami i powiedz na czym Ci zależy. Może na logo firmy nad biurkiem lub na drzwiach? A może na pięknych chmurach bądź kwiatach na ścianie naprzeciwko łóżka? A może chcesz ozdobić korytarz czy salon figurami geometrycznymi? Nie ma problemu! Z chęcią stworzymy odpowiedni projekt i wykonamy niepowtarzalne dekoracje, czy to z przerobionych fotografii czy grafik stworzonych w programach komputerowych.

Mamy duże doświadczenie w naklejaniu fototapet, dlatego zrobimy to szybko i przede wszystkim starannie tak, że będziesz cieszyć się niesamowitym efektem przez długie lata!

Grafika na szkle – okna czy drzwi?

Kierujemy się zasadą, że nie ma przestrzeni, na której nie da się czegoś nakleić! Bardzo lubimy wykorzystywać niezagospodarowane centymetry i dobrze wiemy, że te nieoczywiste miejsca często gwarantują najciekawszy i najbardziej spektakularny efekt! Dlaczego więc nie wykorzystać kreatywnie podłogi albo powierzchni szklanych takich, jak ona, drzwi lub lustra? A może masz inny pomysł na to, jak wyróżnić dom, biuro swojej firmy, zakład fryzjerski lub przedszkole?

Zadzwoń i razem stwórzmy coś niepowtarzalnego!

Bez problemu zrealizujemy indywidualne projekty. Oferujemy również dostęp do setek gotowych wzorów na:

PONIŻEJ PREZENTUJEMY KILKA NASZYCH REALIZACJI: